Трекові системи

Умови повернення світильників

 

Якщо з якої-небудь причини вам не підійшли світильники, то ви можете їх повернути протягом 14 календарних днів при дотриманні наступних умов:

 

- товар не був в експлуатації, на ньому немає слідів монтажу,

- проводи, шнури і ланцюги з комплекту вироба не були обрізані або вкорочені,

- повністю збережена заводська упаковка і комплектність товару.

 

Для повернення товару необхідно зв'язатися з менеджером магазину телефоном або надіслати повідомлення на електронну пошту для уточнення способу повернення. Повернути світильники можна одним із двох способів.

 

1. В офісі інтернет-магазину за адресою: Київ, вул. Предславинська, 39, офіс 15. При собі обов'язково мати паспорт та оригінал накладної. Для скорочення часу очікування при поверненні, заздалегідь зв'яжіться з менеджером і оформіть заявку на повернення (необхідно повідомити номер замовлення, коди позицій, які ви повертаєте, і кількість).

 

2. Відправивши світильники перевізником "Нова пошта" (якщо доставка здійснювалася цією службою). Менеджер повідомить дані, необхідні для надсилання і уточнить, як повернути вам гроші (на банківську карту, переказом).

 

Гроші повертаються після отримання та перевірки світильників. Зазвичай, повернення грошей здійснюється протягом двох-трьох днів після отримання товару, але якщо це неможливо з об'єктивних причин, не пізніше 7 календарних днів, передбачених законодавством.


 

Адреса офісу:

03150, Україна, Київ,

вул. Предславинська, 37-39, оф. 15, 1 поверх.


 

(044) 531-71-17 (багатоканальний)

(067) 537-71-17

(0800) 3075-57

 

 

Режим роботи

Вівторок і четвер з 9.00 до 18.00.
 

Усі відносини між магазином і покупцем регулюються нормами законодавства України.