Kanlux: більше, ніж світло

2014-го польська компанія Kanlux із шумом відзначила своє 25-річчя. Роки становлення фірми припали на складні для Польщі часи: засноване 1989-го, підприємство пройшло разом із країною непростий шлях розвитку. 10 років знадобилося компанії, щоб стати провідною у своїй галузі. Із 1999-го Kanlux почала виходити зі своєю продукцією в європейські країни.

 
Світильники Kanlux каталог

Спочатку фірма зуміла гідно показати себе на чеському ринку, потім підкорила своєю продукцією сусідні країни — Словаччину, Угорщину, Україну, Росію, Болгарію, Німеччину, Румунію. Підводячи підсумки в ювілейному році, керівництво компанії з гордістю відзначило, що сьогодні продукцію Kanlux можна придбати в 40 країнах світу, а каталог налічує понад 1500 найменувань.

 

Актуальні моделі по темі: "Світильники стельові Kanlux — ніколи не розчарують"

 

Ключову увагу бренд приділяє виробництву світильників для будинку і вулиці, причому зовнішнім світильникам відведене важливе місце. Крім цього компанія пропонує джерела світла, модульну апаратуру, архітектурну підсвітку та електромонтажне обладнання.

 

Настольные лампы KANLUX

Світильники для практичних людей

 

Філософія компанії Kanlux — виробництво світильників надійних і функціональних. Світло, при якому зручно працювати, вчитися і приємно відпочивати, — ось, що пропонує польська компанія. У каталозі представлені моделі, призначені для будинку та офісу, громадських і виробничих приміщень.

 

Зверніть увагу на: "Бра і настінні світильники Kanlux — нескінченна різноманітність варіантів"

 

Стосовно дизайну, почати пошук світильника з каталогу Kanlux варто всім прихильникам і строгих лаконічних сучасних стилів. Уявити собі краще рішення для приміщення, оформленого в хай-тек, конструктивізм, мінімалізм, просто неможливо. Утім, практично всі світильники можуть похвалитися і елегантністю, довершеністю форм, тому підійдуть для модних сьогодні скандинавського та японського стилів.

 

Просто та зі смаком

 

Монохромність, акцент на функціональності, відсутність декору, геометричні форми — ключові особливості колекцій Kanlux для дому. Основне місце займають вбудовані моделі. Якщо ви думаєте, що точкові світильники мало відрізняються за дизайном, ви просто не знайомі з продукцією Kanlux! Асортимент виробів приголомшує. Є стандартні одиночні, подвійні, потрійні та четверні світильники (серія Seidy) з корпусом зі шліфованого алюмінію, і дуже красиві точкові моделі, які навіть можна назвати прикрасою приміщення. Наприклад, Rovan — це вироби з невеликим скляним плафоном, що м'яко розсіює світло.

 

Ще моделі від виробника: "Лампи настільні Kanlux — офісна класика"

Потолочные светильники Kanlux

 

Світильники Morta мають скляний корпус і мають оформлення в трьох кольорах — сріблястому, чорному та яскраво-синьому. Точковий світильник Canta має плафон, що складається з окремих прозорих видовжених елементів, тому на стелі виходять загадкові промені-візерунки.

 

Хочете більш вишукане рішення? Зверніть увагу на вироби Patia и Elli. Patia — це світильники-квітки: прозора і янтарна, а Elli має плафон складної форми, завдяки якому на стелі утворюється фантастичне переплетення променів. Зазначимо функціональність точкових моделей Kanlux: практично всі мають поворотні кріплення для лампочок, що дозволяють використовувати світильники не лише для центрального освітлення в невеликих приміщеннях чи підсвітки певних зон, але і для створення світлових акцентів на предметах інтер'єру або експонатах.

 

Рекомендуємо звернути увагу: "Світильники точкові Kanlux — об'єднуючи новаторство з функціональністю"

Точечные светильники KANLUX

Наступна велика група виробів Kanlux — настільні лампи. Переважно це строгі моделі, ідеальні для офісу, що добре вписуються в ті ж хай-тек і мінімалізм.

 

При виробництві використовують довговічні та практичні метал і пластик, так що лампам не страшні падіння зі столу. Деякі закріплюють на краю стільниці за допомогою струбцини, а за рахунок висоти лампи освітити вдасться навіть великий стіл.

 

Звичайно, дизайнери не могли не запропонувати й певну кількість витончених моделей, призначених для віталень і спалень: наприклад, серія Urtica, де світильники прикрашені флористичним візерунком. Вони чудово доповнять світло в приміщенні, оформленому в класичному стилі.

 

Варті вашої уваги: вуличні світильники Kanlux

 

Зовнішні світильники від Kanlux ідеальні для прихованого освітлення. Утім, можна знайти і досить цікаві рішення для котеджів, відкритих майданчиків ресторанів. Хочете відчувати себе, немов перенеслися на декілька десятиліть у майбутнє? Встановіть настінні бра з серії Vera або герметичний стельовий світильник Ines. Різноманітні ґрунтові світильники перетворять прибудинкову територію в таємничий ліс, підсвічуючи ландшафт знизу.

 

Не можна не відзначити ще одне важливе достоїнство продукції Kanlux, що забезпечило їй величезну популярність на нашому ринку, — невисоку ціну. Нехай більшість моделей мають строгий дизайн, тому не стануть ключовою, основоположною деталлю інтер'єру, зате вони функціональні, надійні й доступні!

 

Із Kanlux також дивляться: "Люстри Ideal Lux — додадуть нових фарб"