Хай-тек

Ще 20 років тому про стилі інтер'єру в наших квартирах навіть не чули. Меблі важко було купити. Межею мрій були стінка з сервантом, диван із кріслами і журнальний столик. У наш час дефіциту немає: купуй що хочеш, були б кошти. Але виникає питання: як правильно облаштувати квартиру, щоб вийшло не тільки зручно, але й красиво.

 

Інтер'єр — це внутрішнє оздоблення кімнати, усе те, що там розміщено. Дрібні деталі, які не поєднуються за стилем з іншими речами, миттєво зіпсують враження від помешкання. Принаймні, цілісності вже не буде. Саме тому, роблячи ремонт у приміщенні, слід одразу обдумати, в якому стилі буде та чи інша кімната. І меблі, і шпалери, і навіть фіранки на вікна купують відповідно до задуму. Інша справа, коли людина обрала стиль за вподобаною назвою або зображенням, але особливостей цього напряму не знає.

 

Актуальні люстри по темі: "Люстри хай-тек: модно, стильно, сучасно"

 

Ми розглянемо стиль, який не втрачає популярності близько 40 років, і при цьому його вважають інноваційним. Передумови хай-тека з'явилися ще на початку ХХ століття. Стара добра Англія віджила своє, традиційний міщанський побут викликав відторгнення. Батьком хай-тека вважають архітектора Ле Корбюзьє, який уперше почав зводити будинку з характерними мотивами. Утім, особливого поширення ця справа не отримала і скоро змінилася більш легким модерном.

Люстра IDEAL LUX 43443

 

Зверніть увагу на: "Бра і настінні світильники в стилі хай-тек — прямолінійність і простота"

 

Справжній розквіт модерну почався в 60-ті роки, коли алюміній перестав коштувати дорожче золота. Наука постачала нові сплави, матеріали і конструкції, які одразу підхоплювали молоді архітектори для створення цілком оригінальних будинків, що не мають аналогів. А незабаром хай-тек пробрався в інтер'єри квартир. Антикварні меблі поступилися місцем конструкціям зі скла і металу, паркетні підлоги, мозаїка і натуральний камінь змінилися лінолеумом, а пізніше ковроліном, ламінатом. Колірна гамма перейшла з теплої дерев'яної в сіро-металеву, сталеву.

 

Моделі торшерів у стилі: "Торшери хай-тек — торжество технологічності та практичності"

 

Цікавою особливістю хай-тека є те, що при удаваній дорожнечі, зробити такий дизайн самому дуже просто. Для оздоблення стін підійде і фарба, і шпалери, і навіть звичайна штукатурка сірого кольору або плитка. Сьогодні зовсім не важко придумати покриття для підлоги, враховуючи різноманітність матеріалів на будівельному ринку. Найдорожчим варіантом буде натуральний камінь сірого кольору, але якщо коштів небагато, цілком можна обійтися лінолеумом із геометричним малюнком (квадрат, коло, ромби), ламінатом, пісочного кольору або навіть ковроліном сірого відтінку.

 

Варті вашої уваги: "Стельові світильники в стилі hi-tech — лаконічні, але помітні"

 

 Світильник SLV 63841

Із часом виділилися основні принципи хай-тека. По-перше, до них відносять підкреслено геометричні поверхні. Суцільні кути, чіткі квадрати, прямокутники, зрідка кола. По-друге, усі матеріали штучного походження: пластик, метал, скло. Кольорову гаму визначають властивості матеріалів. Наприклад, кухонні меблі з нержавіючої сталі дають яскравий хромовий колір або більш нейтральний алюмінієвий. Скло витяжок, столів і шаф прозоре. Мабуть, тільки пластику можна надати будь-який колір, щоб акцентувати увагу. Наприклад, на яскравих пластикових стільцях. Словом, хай-тек відтворює промислову атмосферу, рідше офісну.

 

Ще цікаві моделі по темі: "Світильники точкові хай-тек — функціональність на максимум"

 

Стиль вирізняється великою кількістю простору і світла: підвісні стелі, великі вікна, дзеркальна меблі. Усе має блищати і виблискувати, а досягти цього допоможе яскраве освітлення. Бабусині торшери, накриті абажуром, віджили своє, хай-течні лампи заливають світлом усе приміщення. Саме хай-тек зробив популярними лампи денного світла. Ергономіка світильників дозволяє направляти промені в потрібне місце. Матеріал ламп в основному — метал, пластик. І знову-таки, форма світильників або кругла (точкові світильники) або незграбно-прямокутна. Люстри стилю хай-тек нагадують перекручені труби або дивовижний механізм. Настінні світильники схожі на радари або літаючі тарілки.

 

Зручні для читання: "Настільні лампи hi-tech — кращий вибір для офісу"

 

В офісному варіанті хай-тека використовують підвісні світильники прямокутної форми. На столах обов'язкові настільні лампи креслярського типу. У дитячу кімнату можна поставити стилізовану під корабель або літак настільну лампу, у кут засунути вертикальну неонову.

 

Хай-тек — це, насамперед, велика кількість світла і практицизм у всьому. Розставляйте світильники економно, але так, щоб жоден куток не залишався в тіні. Меблі стилю хай-тек вирізняються дзеркально гладкою поверхнею, а це означає, що достатньо однієї лампи і правильно розставлених шаф, щоб світло відбивалося на все приміщення.

 

 

При передруку інформації активне посилання на www.lampa.kiev.ua обов'язкове.