Освітлення як розкіш — компанія Wunderlicht

Говорячи про товари з Німеччини, ми зазвичай уявляємо собі щось міцне, солідне, довговічне, але ось асоціацій зі стильним і привабливим дизайном або оригінальними конструкторськими рішеннями не виникає — цим, швидше, відомі італійські бренди. Компанію Osvard Handels, що представляє світильники під маркою Wunderlicht, можна сміливо вважати винятком. Звичайно, люстри, бра, торшери від цього виробника також вирізняються якістю і надійністю, однак крім цього можуть похвалитися витонченими, ексклюзивними формами, що змушують із великим інтересом розглядати кожну модель.

Світильники Wunderlicht каталог

 

Досконалість у деталях

 

Незважаючи на те, що бренд Wunderlicht відносно молодий (заснований близько 20 років тому), він уже встиг завоювати відмінну репутацію. Справа в тому, що німці одразу ж з властивою їм педантичністю налагодили виробництво таким чином, щоб імовірність появи браку була практично виключена, а вироби виходили надійними.

 

Актуальні моделі по темі: "Люстри Wunderlicht — бездоганна німецька якість"

 

У Німеччині діють суворі нормативи щодо якості продукції, і щоб відповідати їм, фабрикам доводиться докладати чимало зусиль! Кожен виріб бренда Wunderlicht забезпечений паспортом, що підтверджує гарантії виробника.

 

Другим фактором успіху Osvard Handels став новий підхід до логістики. Компанія з'ясувала, що багато покупців скаржаться на те, що вироби пошкоджуються у процесі доставки. Спеціально для перевезення світильників були розроблені коробки з ребрами жорсткості, в яких навіть при неакуратному поводженні працівників транспортної компанії вироби залишаються цілими.

 

 Люстри WUNDERLICHT

Рекомендуємо звернути увагу на: бра Wunderlicht

 

Нарешті, третьою причиною популярності світильників Wunderlicht можна назвати цікавий дизайн. Незвичайні рішення можна знайти навіть у класичних моделях. На виробництві використовують кришталь Asfour, у складі якого понад 30% оксиду свинцю, що дає хорошу світлозаломлюваність.

 

Для фінішної обробки застосовують золото 24К, хромування та інші варіанти, що забезпечують надійний захист від несприятливих впливів і чудовий зовнішній вигляд. Полюбляють дизайнери також експерименти з комбінацією матеріалів: нерідко можна побачити поєднання шкіри з кришталем або стразами, металу з деревом.

 

Колекції Wunderlicht: на будь-який смакПодсветки WUNDERLICHT Німеччина

 

Неможливо виділити один стильовий напрям світильників Wunderlicht: виробник намагається догодити якомога більшій кількості покупців, тому пропонує і класичні, і мінімалістські, і модернові моделі. Іноді провести грань між стилями і визначити, в якому інтер'єрі буде найбільш виграшно виглядати світильник, зовсім неможливо — настільки він оригінальний.

 

Варті вашої уваги: торшери Wunderlicht

 

Найбільшою колекцією Wunderlicht є Apriori. Вона об'єднує сучасні та класичні моделі. Серії Pietra, Topasio, Petrola, Arroyo, Gocce — це люстри-свічники, прикрашені прозорими або кольоровими підвісками з кришталю.

Деякі серії, наприклад, Firmamento, Rurality, включають бра і торшери, виконані в одному дизайні. Crystal Starts — світильники, абажур яких складається з однакових кришталевих підвісок, що утворюють правильну форму. Люстри Lago мають великі кришталеві підвіски і плафони, що нагадують келихи, вони наповнюють приміщення чудовим блиском.

 

У серії Elegance представлені вишукані люстри з тонкими металевими гілками, з яких звисають кришталеві елементи, серед них загубилися джерела світла. Світильник Paradise ще більш футуристичний: тут імпровізований плафон складений із декількох кілець, прикрашених кристалами кришталю.

 

Також виробник пропонує: лампи настільні Wunderlicht

 

Стельові світильники WUNDERLICHTУ колекціях Art of Bohemia та Classical Style ви знайдете щиро прикрашені моделі, гідні стати центральним елементом зали, оформленої у стилі класика, ар-деко, класицизм, бароко. Плавні лінії, відточені форми, елегантність і витонченість — ось, що вирізняє люстри і бра. Особливо хочеться відзначити серії Sabrine, Marquesina, Vintaggio і Encanto, де лампи закриті тканинними абажурами, за рахунок чого світильник виглядає легким і додає в інтер'єр невимушеності.

 

Колекція Modern Style — можливість для дизайнерів Wunderlicht показати справжні дива креативності й оригінальності. Світильники виглядають неординарно, іноді навіть авангардно, і безумовно не залишаться непоміченими! У серії Tempano лампи прикриті великими прямокутними шматками кришталю, а плафони стельових люстр нагадують піраміди.

 

Схожі моделі за стилем: настільні лампи у стилі Тіффані

 

Світильники Niagara виглядають так, ніби вода переливаються через край люстри. Transylvania порадує несподіваним поєднанням шкіри, металу і кришталю. А в серії Moon Valley лампи заховані за переплетенням тонких металевих ланцюжків.

 

Колекція Iceland — найвпізнаваніша у Wunderlicht. Тут зібрані світильники, виконані в ісландському стилі. Саме ремісники цієї суворої країни навчилися гармонійно поєднувати скло і метал, створюючи справжні шедеври, при погляді на які захоплює дух. Від виробів колекції Iceland буквально віє затишком і захищеністю.

 

У серії Vienna тонкі й довгі скляні палички кріпляться до ріжків і утворюють абажур. Світильники Waterfall нагадують химерний водоспад — так хаотично і в той же час природно розміщені скляні струмені. У серіях Vogar і Santa's bell світильники нагадують старовинні вуличні ліхтарі. А абажури люстр і бра із серій Vicky та Frosty прикрашені вишуканою в'яззю візерунків.

 

Із Wunderlicht також дивляться: "Люстри Nowodvorski — кращі у своєму класі"