Світильники Reccagni Angelo: актуальна класика

Сучасні виробники світильників пропонують покупцям безліч форм, стилів і напрямів. Але в цьому розмаїтті є те, що завжди залишається в моді — класика. Витонченість ліній, першокласне прозоре скло, романтичні підвіси — усе це пропонує італійська компанія Reccagni Angelo, яка в XX столітті вдихнула в класичний стиль нове життя.

 
Італійські люстри

Італійські майстри освітлення мають за плечима багатовікову історію. Починаючи з XVII століття, венеціанські люстри прикрашали найкращі палаци Європи. На цьому тлі Reccagni Angelo виглядає новачком. Компанія була заснована 1969 року міланцем Рекані Анжело. Але вік фабрики не повинен вводити в оману: стиль Reccagni Angelo — вічно молода класика.

 

Актуальні моделі по темі: "Люстри з Італії — вічно модна класика"

 

Відзнаки

 

Компанія починала свою діяльність в епоху, коли класичний і романтичний стилі в інтер'єрі вважали дещо застарілими. Виробники світильників із захватом освоювали нові матеріали, кольори і форми: пластик, відбивачі геометричних форм, яскраві забарвлення. Італієць Рекані залишився вірним багатовіковим італійськими традиціями. Він зробив ставку не на новизну, а на відмінну якість матеріалів. І не прогадав.

 

Reccagni Angelo спеціалізується виключно на інтер'єрних світильниках. Незважаючи на різноманітність колекцій, у всіх люстр, бра і настільних ламп присутній єдиний стилістичний стрижень, який дозволяє відрізняти вироби міланської компанії від інших. Бренд Reccagni Angelo популярний не тільки в покупців, але і у «піратів». Але в цьому випадку впізнати підробку легко: якість матеріалів помітна неозброєним оком. Ще одна відмітна деталь Reccagni Angelo — пристрасть до бронзи, металу, від яких відмовилися більшість виробників освітлювальних приладів.

 

Деталі мають значення

 

Зверніть увагу на: "Бра та настінні світильники у стилі класик — торжество елегантності"

 

Виготовленням металевих, скляних і кришталевих деталей для світильників Reccagni Angelo займаються різні підрозділи.

Металеву частина роботи взяла на себе компанія Ghidini Giuseppe Bosco. Ця фабрика спеціалізується на литті компонентів для меблів і світильників високого класу. Саме там виробляють бронзові складові світильників. Причому металеві ріжки люстр виготовляють виключно за авторськими запатентованими ескізами Reccagni Angelo. У бронзовій арматурі світильників не менш як 65% міді, усі деталі полірують вручну.

 

Компоненти зі скла — не менш важлива частина чудових люстр, бра, настільних ламп і торшерів. Їх виробництвом займаються дві фабрики — Vetreria Lux і Cristalleria Nuovo Stilvetro. Перша відома старовинною тосканською технікою — флорентійські склодуви славляться в Європі з середини XVIII століття, їх майстерність передається з покоління в покоління. Cristalleria Nuovo Stilvetro відома тим, що випускає високоякісне кришталеве скло, де свинцю не менш як 24%. Плафони видувають вручну, вдало комбінуючи матову і прозору поверхні.

 

Світильники Reccagni Angelo мають і кришталеві деталі. Підвіски поставляє австрійська компанія Scholer. Це так званий екологічний кришталь, свинець у ньому замінює барій.

 

Іще цікаві моделі: "Світильники стельові у класичному стилі — благородство і велич"

 

Нечисленні пластмасові елементи в світильниках Reccagni Angelo виготовлені зі світлотехнічного пластику, а для дерев'яних деталей використовують бук. Таким чином, в якості світильників можна не сумніватися — над ними працюють найвідоміші фабрики Європи.

 

Єдність стилю

 

Доки інші виробники роблять ставку на розмаїтість, Reccagni Angelo вірні стилю. Міланські світильники — це аристократичний класицизм, романтизм, а також нечисленні елементи флористики. Їх не повісиш у кухні, ванній або дитячій, зате вони додадуть блиску вітальні, перетворять спальню у вишуканий гардероб, а передпокій — в елегантний хол.

 

Рекомендуємо звернути увагу: "Лампи настільні з Італії — виконані в особливому стилі"

 

Назви серій світильників мають романтичні назви. Argento, Blu, Bronzo, Rosa, Verde або срібна, блакитна, бронзова, рожева, зелена колекції. Однак усі світильники мають традиційне для Reccagni Angelo забарвлення: бронзова основа і відбивачі з прозорого, білого або бежевого матового скла, сріблясті та золотисті візерунки. Назви колекцій вказують лише на декоративні деталі, що є наче спільним мотивом для світильників.

 

Зазвичай колекція складається з кількох варіантів люстр, двох або трьох варіантів бра і настільної лампи. Це обов'язкові предмети. Як правило, Reccagni Angelo включають у колекції однолампові підвіси, зрідка — стельові плафони. Мабуть, єдиний недолік Reccagni Angelo — торшери, точніше, їх нечисленність. Ці світильники представлені далеко не в кожній серії. До плюсів можна беззастережно віднести багатий вибір люстр. У колекціях є як невеликі люстри на три лампи, так і парадні — на 24. Дуже зручно: завжди можна підібрати світильник за розміром вітальні.

 

Варті вашої уваги: "Торшери італійські — зачаровують витонченістю і аристократичністю"

 

Ще одна перевага світильників Reccagni Angelo полягає в тому, що вони добре виглядають як у колекції, так і окремо. Якщо коштів на всю серію бракує, можна обмежитися бра або стельовим плафоном, які прекрасно впишуться в передпокій у класичному стилі. Головна перевага Reccagni Angelo — ціна. Вона може здатися досить високою, але в порівнянні з іншими італійськими виробниками, це — золота середина.

 

І на останок, для красивого інтер'єру виробник пропонує: "Світильники точкові — золота класика"