Nowodvorski Lighting: світильники, що створюють неповторний затишок

Польська компанія Nowodvorski Lighting своїм прикладом доводить, що побудувавши виробництво належним чином, вдасться скласти конкуренцію брендам, які затвердили своє лідерство на ринку. Підприємство було засноване 1994 року і спочатку могло запропонувати клієнтам лише десяток моделей світильників. Однак поступово керівництву вдалося залучити до співпраці талановитих дизайнерів і розробити філософію компанії, що передбачає, у першу чергу, якість продукції.

 

Уже 2004-го Nowodvorski Lighting (тоді компанія мала назву Technolux) могла запропонувати клієнтам понад 500 виробів. Сьогодні каталог компанії налічує більш ніж 2,5 тисячі позицій.

 

Світильники Nowodvorski каталог

Як підкорити європейський ринок за 20 років

 

Головним секретом успіху сім'я Новодворскі, що володіє компанією, називає гармонійне поєднання якості, практичності та оригінальних дизайнів. За більш ніж 20 років, які фірма представлена на ринку, технологи змогли знайти унікальні рішення, які роблять світильники Nowodvorski довговічними і міцними. Величезну увагу приділяють контролю виробництва: незважаючи на великі обсяги та широку географію поставок, ведеться воно виключно в Польщі. Nowodvorski Lighting співпрацює тільки з перевіреними постачальниками, закуповуючи матеріали і комплектуючі високої якості. На підприємстві моніторять кожен етап виготовлення і тестують готові вироби.

 

Рекомендуємо звернути увагу на: люстри з Польщі

 

Люстра NOWODVORSKI 56765Доказом відповідності світильників найвищим стандартам є сертифікати ЄС, Росії та України. Крім того, виробник не раз отримував значущі нагороди за яскравий дизайн, практичність і функціональність розроблених моделей. Підтверджує чудову репутацію Nowodvorski Lighting і список клієнтів, які зверталися за розробкою комплексних рішень. Так, компанія створила унікальний дизайн і виготовила 2300 світильників для готелю Mistral Sport, 750 — для управління маршала в Катовіце, працювала над дизайном системи освітлення австрійського готелю Elan, лікувального центру MedCithi в Польщі.

 

Світильники Nowodvorski Lighting: від класики до модерну

 

Компанія щорічно оновлює моделі в кожному з каталогів. Розглянемо їх по черзі.

Bent glass lamps — настінні бра і стельові світильники. Тут представлені моделі круглої, прямокутної та квадратної форм, переважно з білого матового скла. Вироби чудово підходять під класичний стиль інтер'єру, виглядають елегантно і стримано. Утім, пропонують дизайнери Nowodvorski Lighting і кілька неординарних рішень: наприклад, настінні бра із зображеннями давньої карти, сучасного міського пейзажу, квітів і кораблів — і на цьому варіанти не закінчуються.

 

Схожі за стилем: настінні світильники і бра в стилі модерн

 

Modern — світильники з сучасним дизайном. Nowodvorski сміливо грає з формами і комбінує матеріали, отримуючи приголомшливо оригінальні рішення. Серед останніх колекцій хочеться відзначити Quebec — світильники нагадують за формою біти, Cube — лаконічні чорні, сірі та білі куби, Filament — стельові світильники, плафони яких виготовлені з переплетення металевого дроту.

 

Classic. У цьому каталозі обов'язково знайдуть собі вироби за смаком люди, які цінують класичний стиль. Найбільш широко представлені світильники у вигляді свічників — колекції Twist, Ares. Не менш солідно і респектабельно виглядають моделі з плафонами-квітками, їх можна знайти у серіії Robin. Такі люстри, безсумнівно, порадують любителів флористики.

 Світильник вуличний NOWODVORSKI 58253

 

Схожі товари за формою: "Світильники стельові квадратної форми — строгість ліній"

 

Люстра NOWODVORSKI 66906

Kids — у цьому розділі зібрані яскраві та оригінальні світильники для дітей. Позитивні моделі є і для хлопчиків — це лампи у вигляді машинок, футболістів, піратів, і для дівчаток — світильники у формі карет, ведмедиків, овечок. Колекції Dog з цуценятами, а також Good night із зображенням місяця і лампами у вигляді ракет, можуть сподобатися і дівчаткам, і хлопчикам різного віку.

 

Downlight — цей розділ для любителів прихованого освітлення, економії простору та електроенергії. У каталозі представлені 23 моделі вбудованих точкових світильників із квадратними і круглими відбивачами на різну кількість джерел світла.

 

Актуальні моделі по темі: "Італійські стельові світильники — атрибут розкоші"

 

Spotlights. Моделі з цього каталогу вирізняє практичність: багато мають поворотні кріплення для лампочок, тому вдається регулювати напрямок світла і зонувати приміщення за освітленістю. Любителям хай-тека сподобаються сірі металеві світильники з серій Robot і Vasto.

 

Bathroom — лампи з підвищеним захистом від вологи, спеціально створені для ванних кімнат. Практично всі колекції мають стриманий дизайн. Більшість розраховані на лампи розжарювання або енергоощадні, проте є і люмінесцентні моделі в серії Idaho.

 

Outdoor — вуличні світильники. Вибором із варіантів цього розділу залишиться задоволений навіть вибагливий покупець. Тут представлені ліхтарні стовпи і бра з класичним дизайном — колекції Amur, Spey, Tay, настінні світильники у стилі модерн — Jawa, Quartz, вкопані прожектори — серія Bush. Усі вироби вирізняє високий індекс IP, так що вони легко витримують будь-які впливи навколишнього середовища.

 

Із Nowodvorski також переглядають: "Люстри Eglo — функціональність сучасного стилю"