Світильники Flos — ікона стилю

Flos — це унікальний бренд навіть за мірками Італії — країни, де виріб із простим дизайном не потрапить на полиці магазинів. Компанія поставила за мету: перетворити світло на предмет вираження ідей та емоцій. Задум дизайнерів — поєднати традиції минулого та актуальні тенденції сьогодення, щоб запропонувати моделі, що визначають моду майбутнього. Люстри Flos одночасно функціональні та фантастично красиві. Бренд сміливо диктує свої закони, створюючи нові архетипи, пропонуючи унікальну естетику. За більш ніж 50 років на ринку (компанія заснована 1962-го) Flos встигла завоювати світову популярність, отримати десятки нагород за дизайн та інноваційні розробки, реалізувати сотні проектів для музеїв, готелів, торгових центрів.

 

Дизайн завжди на першому місціСвітильники Flos каталог

 

Чи багато освітлювальних брендів, які завжди вказують творців колекцій світильників, випускають іменні серії, виділяють значне місце в каталогах для подання дизайнерів? А вся справа в тому, що Flos дійсно є чим пишатися! Із дня заснування неповторний дизайн став пріоритетом виробника.

 

Актуальні моделі по темі: "Люстри Flos — підкоріться сучасній естетиці"

 

Над створенням перших колекцій працювали Акіле і П'єр-Джакомо Кастільйоні, Тобіа Скарпа, Серджіо Гандіні. За роки роботи Flos успішно співпрацювала з Філіпом Старком, Джаспером Моррісоном, Марком Ньюсом, Себастьяном Ронгом, Лорен Леон Бойом, П'єро Ліссоні, Джоан Граундер, Кнуд Хольшером, Патрісією Уркіолой. Компанія регулярно запрошує молодих дизайнерів, які створюють справжні шедеври і роблять собі ім'я завдяки Flos. Спіймати удачу за хвіст вдалося Йорису Лаарману, Антоніо Чіттеріо, Родольфо Дордоні, Джино Сарфатті.

 

Люстри FLOSКомпанія приділяє величезну увагу не тільки зовнішньому вигляду виробів, але і подачі. Каталоги Flos більше нагадують фотоальбоми — настільки красиві та оригінальні знімки презентують моделі. Рекламні кампанії довіряють відомим професіоналам, наприклад, одну з останніх колекцій представляв сам Жан-Батист Мондіно.

 

Зверніть увагу на: "Бра настінні світильники Flos — завжди на вістрі моди"

 

Flos нічим не обмежує дизайнерів, що працюють над серіями світильників, проте так уже вийшло, що більшість моделей можна описати як постмодерністські. Їх загальні риси — яскрава оригінальність, відмова від формальних пропорцій і класичних форм. Декоративність, мальовничість, кітч, сплав різних стилів — ось риси, що визначають зовнішній вигляд світильників Flos.Торшери Flos

 

Світильники майбутнього

 

Flos пропонує повний асортимент світлотехніки, починаючи від настільних ламп і торшерів і закінчуючи спотами для громадських приміщень і архітектурною підсвіткою. Зупинимося на найяскравіших колекціях, які визначають естетику бренда. Підтвердженням того, що компанія йде в ногу з часом і пропонує саме те, що потрібно споживачам, є модель D’E-light. Алюмінієва настільна лампа з LED джерелом світла має зверху спеціальну підставку з зарядним пристроєм для гаджетів. Вам достатньо помістити iPad, iPhone, Android-пристрій на лампу — і воно буде не тільки рівно стояти, дозволяючи зручно працювати, дивитися відео чи фото, але і заряджатися! Ще один приклад практичного та естетичного рішення — торшери Bibliotheque Nationale з трьома поличками під абажуром і роз'ємом mini-USB для підзарядки гаджетів.

 

Ще моделі від виробника: "Лампи настільні Flos — технологічні рішення"

 

Серія світильників Tatoo має глянсовий полікарбонатний плафон, який за структурою нагадує в'язаний. М'яке світло і світлові візерунки від лампи створюють затишну атмосферу. Настільний світильник Tab T має розсіювач, схожий на напіврозкриту книгу. А в Mini Teca лампа прикрита вишуканим тканинним абажуром, і вся конструкція поміщена в скляний куб. Колекція Guns — світильники з основою у вигляді рушниці або пістолета. Такий прийом символічний: дизайнер Філіп Старк хотів показати, що навіть смертельно небезпечні речі можуть бути красиві та використані в мирних цілях.

 

Настільні лампи FlosКолекція Chrysalis — величезні підлогові амфори, виконані з кокона (cocoon) — легкого і пластичного матеріалу, який, до речі, саме Flos першою почала використовувати. Такі світильники виглядають ексцентрично і створюють на стелі чарівні квіткові візерунки. У серії Fantasma лампи заховані за павутиною тонких білих ниток, а торшери з колекції Stylos представляють із себе високі світні білі колби.

 

Рекомендуємо звернути увагу: "Торшери Flos — моделі, виконані з бездоганним смаком"

 

Одна з найзнаменитіших люстр Flos — Nebula, створена Йорісом Лаарманом. Вона схожа на оберемок квітів кал з алюмінію. А у світильників Skygarden квіткові візерунки нанесені не на зовнішню, а внутрішню частину плафона, а він, у свою чергу, має схожість із дивовижною квіткою: усередині захований візерунчастий виступ-маточка. Унікальна серія Cicatrices de Luxe: замість звичної люстри з плафонами під стелею підвішені скляні полички, на яких розставлені прозорі вази різних форм із різьбленням. Усередині цих ваз і встановлені лампочки!

 

Цього невеликого переліку колекцій достатньо, щоб зрозуміти: більше цікавих та несподіваних світильників, ніж у Flos, на українському ринку не знайти. Не дивно, що саме з цією компанією хочуть співпрацювати музеї Palazzo Grassi з Венеції, Centro Nazionale Arte Contemporaneo з Риму, Kartell Museo з Мілана, British Music Museum із Лондона і багато інших, а також торгові доми, наприклад, Mango, Brioni, Muju, Benetton, Cartier, мережі готелів і навіть храми. Динамічні вільні лінії, витонченість, виразність, художня значимість світильників Flos перетворює їх на прикрасу інтер'єру, якою пишаються, на яку звертають увагу.

 

Із Flos також дивляться: "Люстри Eglo — світ стильних рішень"