Світильники EGLO: творчість зі знаком якості

Чим відрізняються світильники австрійської компанії EGLO - так це різноманітністю. Від класичних парадних люстр до веселих дитячих нічників, від освітлення для ванної до зовнішніх світильників - ця компанія виробляє освітлювальні прилади для різних приміщень та інтер'єрів. Незмінною є лише якість - австрійці в Європі вважаються ще більшими педантами, ніж німці.

Історія одного успіху

У 2009 році Eglo відзначила сорокаріччя як велика міжнародна корпорація. А в 1969 році на маленькій фабриці гера Обвізера працювало всього лише 15 чоловік. Щоб досягти такого результату, знадобилися роки кропіткої праці і динамічного розвитку. Вже до 1976 року Eglo переїхала в Тироль, де в місті Пілле була побудована власна фабрика величезних на той час розмірів - 1600 кв. м.

Переїзд виявився вдалим. Створення своєї бази дозволило швидко наростити обсяг виробництва, і в середині 80-х корпорація закріпила за собою славу провідного австрійського виробника декоративних світильників для дому. Слава тирольских майстрів освітлювальних справ швидко розлетілася по континенту. У 1986 році компанія Eglo відкрила першу закордонну філію в Німеччині - це і визначило її подальшу долю. Сьогодні 86% світильників Eglo продаються за межами Австрії.

Які переваги EGLO?

Розмах цієї корпорації вражає. Кожного дня з конвеєра фабрик Eglo сходить 15 тисяч світильників, більшість з яких відправляються в усі куточки Європи та на інші континенти. Чим же пояснюється така популярність продукції тирольців?

Фантазія. Австрійська якість відома всюди. Але майстри корпорації Eglo здатні здивувати ще і своєю фантазією. Щороку продукція компанії оновлюється на 25%, в магазини світу надходять 200 абсолютно нових моделей люстр, торшерів і бра. Австрійці не втомлюються вигадувати все нові і нові форми. Вони повністю перевернули уявлення про кришталеві люстри, створивши незвичайні форми в колекції Drifter, і в той же час повернули європейцям любов до класики, поглянувши на неї по-новому в колекції Savoy.

Енергозбереження. Майже всі європейці звикли піклуватися про охорону навколишнього середовища. І співробітники Eglo - не виняток. Останнім часом компанія активно бере участь в акціях, спрямованих на збереження ресурсів планети, і це не могло не відбитися на продукції бренду. На офіційному сайті корпорації представлений лічильник витрат електроенергії - відвідувачі можуть подивитися, яка з лампочок більш «екологічна». Останній крок у справі захисту навколишнього середовища - світильники, що працюють на сонячних батарейках. Їм взагалі не потрібна електроенергія.

Практичність. У світильниках Eglo використовуються галогенні, люмінесцентні лампи і лампи розжарювання. Всі вони популярні, тому придбати таку лампу у будь-якому магазині не складе труднощів. Якщо ж колекція передбачає патрон незвичайної форми, - а це рідкість, - то лампочка до нього йде в комплекті. Якщо ви замовляєте світильник компанії Eglo, у вас завжди буде можливість дозамовити відбивач, адже кожен з них має свій артикул.

Місце для Eglo

Продукція Eglo досить різноманітна, тому при бажанні світильниками цієї компанії можна освітити весь будинок: від ванної та спальні до садових доріжок.

Що стосується стилю, австрійські дизайнери віддають перевагу класиці і модерну. Для зручності освітлювальні прилади виходять в колекціях, в які входять, як правило, люстра, бра, торшер і настільна лампа (хоча можливі й інші комбінації). Таким чином, можна замовити всю колекцію і не думати про те, як поєднувати між собою різні світильники. Але якщо такої можливості немає, хоча б одну люстру від Eglo придбати необхідно. Адже люстри цієї компанії дійсно прекрасні.

Рекомендуємо статтю:  “Освітлення коридорів: з користю для справи”

Для класичної вітальні або їдальні ідеально пасуватимуть світильники з колекції Paularo, які додадуть кімнаті романтичного настрою за допомогою кришталевих підвісок. Також будуть актуальні люстри Imperial, виконані в більш строгому стилі. Якщо ви надаєте перевагу стилю модерн, зверніть увагу на люстри серії Beramo з вигнутими лініями та плафонами-кулями. Тим, хто любить кришталь та має просторе житло, якнайкраще підійдуть люстри з колекцій Corliano або Pyton.

Але не люстрами одними. Ванни, кухні та дитячі кімнати фахівці Eglo теж не залишили без уваги. Колекція Armento з сучасними лампами добре підійде для спрямованого освітлення, необхідного біля робочого столу, в кухні або для зонування передпокою чи вітальні. Чудовими є і австрійські споти для дитячих кімнат - вони яскраві і життєрадісні, але при цьому ще й безпечні. Для романтичних натур є великий вибір бра з плафонами у вигляді квітів і бутонів

Зрештою, на якому б світильнику ви не зупинили свою увагу, обираючи Eglo, ви обираєте елегантність.