ArtGlass: чеський кришталь, від якої неможливо відвести погляд

Компанія ArtGlass була заснована 1993 року, однак пишається тим, що традиції виготовлення кришталевих люстр перейняла у фабрики, яка працювала ще у XVIII столітті. Місто, де ведеться виробництво, добре відоме всім любителям прикрас і декоративних виробів зі скла і кришталю, — це Яблонець-над-Нисою. Спочатку троє друзів вирішили відкрити тут ливарну майстерню, щоб випускати компоненти для монтажу світильників. Однак оцінивши асортимент виробів на ринку, зрозуміли, що їм є, що запропонувати покупцям, і почали випускати чудові кришталеві люстри, що створюють у приміщеннях атмосферу королівської розкоші.

 

Симфонія світлаСвітильники Art Glass

 

Спочатку світильники ArtGlass відносили виключно до категорії класу люкс, однак поступово почали з'являтися колекції, доступні широкому колу покупців. У виробництві задіяний кришталь трьох різновидів. Classic застосовують для виробів середньої цінової категорії, кристали полірують машинним способом і вручну. Exclusive Crystal шліфують на спеціальних верстатах, тому вдається домогтися приголомшливого результату. Swarovski Elements — найвишуканіші та детально оброблені кристали, які вирізняються діамантовим блиском. Фурнітура в ArtGlass власного виробництва, тому світильники виходять надійними і довговічними.

 

Кришталева люстра 34264Світильники ArtGlass мають велику популярність і в Чехії, і за її межами. Так, представництва компанії відкриті в 10 країнах світу, у тому числі у Великобританії, Іспанії, Польщі, Росії.

 

Про успіх компанії свідчить і її активна участь у виставках. Так, тільки за останні кілька років ArtGlass з успіхом представляла свої моделі світильників на «Light+Building» у Франкфурті-на-Майні, Interlight Moscow у столиці Росії, International Fair of Lightning Equipment у Польщі.

 

Вражає і список масштабних проектів, реалізацію яких довірили ArtGlass. Компанія займалася освітленням Неоренессансного Стрільбища в місті Табор — національної пам'ятки культури Чехії, вестибюля в демонстраційному центрі Cristalica Kingdom у Дюберне, Заганського замку в Польщі, бутік-готелю Ruze в Крумлові.

 

Вічно молода класика в колекціях ArtGlass

 

Серед виробів компанії, а їх понад тисяча, найбільш широко представлений класичний стиль. Вишукано і витончено виглядають моделі, об'єднані в каталозі під назвою Maria Terezia: вони вирізняються тим, що мають золотисті або сріблясті ріжки, вкриті кришталем, і прикрашені прозорими розетками. У каталозі ArtGlass можна знайти і підвісні світильники, і торшери, і навіть настільні лампи, виконані в такому ж складному дизайні.

 

Серед класичних моделей чимало інших цікавих рішень. Так, для просторих приміщень відмінно підійдуть люстри зі скляними ріжками. Вони представлені в колекціях Carmen, Donatela, Cherry та багатьох інших.

Кришталева люстра 49112

Хочеться виділити кілька моделей, які виглядають подвійно розкішно завдяки дизайнерським ідеям. Так, у люстр Esmeralda кожен свічник прикрашений розеткою у вигляді розкритої квітки. У серіях Gizela і Rosana в покупців є можливість вибрати підвіски в десяти кольорах, у тому числі бордовому, салатовому, пурпурному. А світильники Sulika порадують поєднанням підвісок різної форми, так що вдасться отримати ефектні відблиски на стінах. Дорого і розкішно виглядають люстри з металевими ріжками — вони представлені в серіях Ariana і Celestina. Чим більше лампочок передбачені в моделі, тим величніше вона виглядає!

 

Кришталева люстраДля людей, які хочуть наповнити всю залу яскравими відблисками, підійдуть стельові моделі світильників. У серіях Marika, Marie, Leila, Gertruda плафони виконані з сотень кришталевих елементів, тому промені від лампи заломлюються під неймовірнішими кутами, роблячи приміщення світлим і створюючи святкову атмосферу. Дуже вишукано виглядають настінні світильники з колекцій Iveta і Gwen, вони відмінно впишуться в інтер'єр і створять додаткове освітлення в залі з кришталевою люстрою і високими стелями.

 

Сучасний стиль — пишність і вишуканість

 

Компанія ArtGlass іде в ногу з часом, тому крім класичних колекцій у каталогах є і помітні сучасні моделі. Наприклад, світильники Leandra — це куби, утворені сотнями ниток із кристалами кришталю. Моделі Ramona і Curtain нагадують відображений дизайнерами потік дощу. Приголомшливі за красою люстри Flame, Ambra складаються металевих ланцюжків різної довжини з кристалами на кінцях. Усі вироби з сучасного каталогу доводять, що кришталеві люстри ніколи не втратять своєї актуальності та завжди будуть в моді, адже завдяки витонченості та вишуканості вони є самодостатньою прикрасою будь-якого інтер'єру!